תהליכים

התהליכים שנעבור מבוססים על מומחיות בתקשורת ויחסים שרכשנו בניסיון מעשי של מעל עשר שנים בתחום. ניסיון זה משולב בכלים מתחום האימון, הגישור ותקשורת בין-אישית מקדמת.

גישור גירושין

קיבלתם החלטה להיפרד בצורה יפה? בצורה תקשורתית ומכבדת?
גישור הוא הדרך הטובה ביותר להגיע להסכמות, בסיוע צד שלישי – אובייקטיבי וניטראלי, ולבנות יחד
את המשך חייכם כפרודים, בדרך נכונה, יעילה, ישימה ומשתלמת.
למי? לכולכם. לילדים, לך וגם לבן או בת הזוג שלך.

מחקרים רבים הוכיחו שבני זוג שהחליטו לסיים את הנישואים שלהם ולפתוח בתהליך של גירושין, צלחו את התהליך בדרך מוצלחת הרבה יותר כאשר הסתייעו בגישור.
עוד נמצא, שזוגות רבים שנעזרו בתהליך של גישור היו מרוצים יותר מתוצאות התהליך, בהשוואה לזוגות שדנו בסיום היחסים והנישואין שלהם בבית המשפט.

למידע נוסף על גישור גירושין


גישור עסקי

גישור עסקי מיועד לאנשי עסקים, שותפים, מנהלי חברות וארגונים, או לכל אדם או ארגון שנקלע לסכסוכים בתחום העיסוק שלו.
בתהליך הגישור העסקי, שמתקיים בפגישות אצלנו או אצלכם, ננסה להגיע למצב בו לא נחלק את העוגה, אלא נגדיל אותה. תהליך הגישור יאפשר לכם למצוא דרכים חדשות לפתרון שלא חשבתם עליהן בעבר. תגיעו להסכמות מכבדות ונכונות לכם מבחינה עסקית, תוך מתן מענה לאינטרסים של כל הצדדים.

למידע נוסף על גישור עסקי


תהליך אימון זוגי

זוגיות לא מגיעה עם הוראות הפעלה. גם אם היתה מגיעה עם הנחיות, עדיין – בסוג קשר שכזה, ישנם מספיק דברים במרוצת השגרה והשנים שעלולים לפגוע בתקשורת. חתונה, ילד ראשון, פרנסה, שינוי קריירה, ילד שני… הרבה דברים יכולים להוציא את מערכת היחסים שלכם מאיזון.
תהליך אימון זוגי יכול להתבצע עם שני בני הזוג יחד, אך יכול להתקיים רק אם לפחות צד אחד יעשה שינוי תקשורתי מקדם למערכת היחסים כולה.

למידע נוסף על תהליך אימון זוגי


תהליך אימון אישי

ניפגש פעם בשבוע, לשעה שהיא רק שלך. על כוס קפה, נניע את הדברים שקורים, עד שיתחילו שינויים ופריצות דרך משמעותיות בחיים שלך.

התהליך יכול להיות מבוסס על אזורים שונים בחייך, בין אם על תקשורת אישית, תעסוקתית, עסקית, או זוגית. לא משנה באיזה אזור נתעמק, נעשה זאת בהרבה שפע, אהבה, אינטימיות ומקצועיות ללא פשרות. הליווי שלנו הוא צמוד, בכל תהליך שנבחר לקחת, כדי להגשים את עצמך ולממש את כל הטוב שבך!

למידע נוסף על תהליך אימון אישי

 


ליווי אימון ו NLP

תהליכים פרטניים לליווי פרידה וגירושין ע"י מיטב המומחים בתחום.

למידע על תהליך ליווי אימון וNLP

 


לגישור יתרונות רבים:
(עליהם תוכלו לקרוא וגם לצפות בסרטונים באתר זה)

  • גישור הוא מהיר וקצר מתהליך משפטי. תהליך משפטי יכול לקחת שנים, בעוד שתהליך גישור נמשך מספר שבועות לכל היותר.

  • גישור נעשה בסודיות מלאה

  • בגישור שני הצדדים נוטים לכבד ולעמוד בהחלטות שבוצעו, זאת לאחר מאות זוגות שליוויתי בתהליכי גישור, אשר מעידים על כך. הסיבה העיקרית לכך היא שההסכמים והחלטות הם רצוניים, מתוך בחירה חופשית, ובהסכמת שני הצדדים.

  • בגישור אין צד מנצח או צד מפסיד.אין צד שמרוויח יותר. שני הצדדים שווים ומקבלים מענה כל אחד לצרכיו.


התהליכים שנעבור מבוססים על מומחיות בתקשורת ויחסים שרכשנו בניסיון מעשי של מעל עשר שנים בתחום. ניסיון זה משולב בכלים מתחום האימון, הגישור ותקשורת בין-אישית מקדמת.

מייסדת המגשרים, עו"ד הילה מאור לוקחת חלק בפרוייקט פרסונה –

נשים מובילות בתחומן