הקליניקה לגישור של הילה מאור

גישור הוא תהליך קצר אשר נעשה בסודיות מלאה, שני הצדדים מכבדים במהלכו החלטות מתוך בחירה חופשית, בגישור אין צד מנצח או צד מפסיד – שני הצדדים שווים ומקבלים מענה כל אחד לצרכיו. 93% מתהליכי הגישור שלנו מסתיימים בתוך 8-10 שבועות בהסכם בריא עם אדריכלות לחיים טובים.

מתאימים את תהליך הגישור המתאים לך

כל זוג, משפחה ואדם הם ייחודיים ועם וסיפור משלהם. לכן, אנו מתאימים התהליך הספציפי הנכון להם, תהליך הלוקח בחשבון את היכולות, הרצונות, האפשרויות והצרכים. מתחילים בשיחה אישית ומתקדמים למפגשים שבועיים בני שעתיים עם מגשר (לעיתים שניים), עלות התהליך משתנה בהתאם לצרכים וגמישה פר מפגש, הליך גישור קצה-לקצה, ועריכת ההסכם מטעם עו"ד הילה מאור והגשתו לאישור בימ"ש

גישור גירושין

קיבלתם החלטה להיפרד בצורה יפה? גישור הוא הדרך הטובה ביותר להגיע להסכמות, בסיוע מגשר אובייקטיבי וניטראלי, ולבנות יחד את המשך חייכם כפרודים, בדרך נכונה, יעילה, ישימה ומשתלמת, עבורכם ועבור הילדים שלכם.


תהליכי גישור במשפחה

בין אם אתם בהורות משותפת, גרושים עם ילדים, פרודים או נשואים שמבקשים להסדיר נושא שבמחלוקת (ילדים, רכוש, צוואות …) הקליניקה שלנו תעניק לכם שירותים של תיאום הורי, הסכמי צוואות, הורות משותפת, הסכמי שלום בית וכלים שנועדו לסייע לכם להמשיך לחיות בהרמוניה, בין אם יחד או בנפרד.


גישור עסקי

גישור עסקי מיועד לאנשי עסקים, שותפים, מנהלי חברות וארגונים, או לכל אדם או ארגון שנקלע לסכסוכים בתחום העיסוק שלו. בתהליך הגישור העסקי, שמתקיים בפגישות אצלנו או אצלכם, ננסה להגיע למצב בו לא נחלק את העוגה, אלא נגדיל אותה.


זמינים ונגישים עבורך בכל הארץ

מוזמנים להתחיל את תהליך הגישור בשיחה דיסקרטית, עם אחד מהמגשרים המומחים שלנו בטלפון 050-635-3454 אנחנו זמינים עבורכם בימים ראשון – חמישי, 9:00-20:00 המגשרת הילה מאור וצוות המגשרים פרוס ברחבי הארץ