צוות המגשרים

רק מגשרים מומחים ואנשי מקצוע !

הצוות שלנו, שמונה עשרות מגשרים מומחים ברחבי הארץ, שזור בפעילויות השונות של המגשרים, בקהילה, בקליניקה ובמרכז לאימון מגשרים. המרכז לאימון מגשרים מבית הילה מאור, שואף למצוינות מקצועית וייעודו להעניק לסטודנטים כלים ידע והמון התנסות מעשית (פרקטיקום). להכין אותך תכל'ס, להוביל תהליכי גישור משפחה ותביעות, בעצמך. כל המגשרים שלנו בקליניקה, הם מגשרים מוסמכים ומומחים בתחומם (משפחה, אזרחי), ובמהלך תהליכי הגישור בקליניקה, אנחנו מחזקים את באמצעות אנשי מקצוע מומחים בתחומי הייעוץ-טיפול גישור-ייעוץ פנסיוני-הסכמי גירושין-תיאום-הורי ועוד.

זה פשוט. אנחנו מאמינים באיכות.

הילה מאור

מייסדת ומנכ"ל "המגשרים" , המרכז המוביל לתקשורת ויחסים.
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2005, לאחר סיום בהצטיינות לימודי משפטים ותואר שני במשפטים, במסלול גישור ויישוב סכסוכים. מגשרת מוסמכת, מנחת קורסי הסמכה בגישור, פרקטיקום בגישור והתמחות בהנחיית פרקטיקום גישור גירושין. מאמנת זוגית, כלכלית ועסקית מוסמכת משנת 2006​.

מתוך מפגש עם מאות אנשים בשעת משבר מאמינה ובטוחה שכמעט כל קונפליקט ניתן ליישב בהסכמה שתתאים למציאות חיים חדשה. אני מאמינה שתהליך גישור ביישוב סכסוכים תלוי אך ורק בכיצד ננהל אותו תקשורתית. אנחנו כאן לעזור לכם להצליח.


אפי הולדשטיין

עו"ד, מטפלת ומאמנת אישית, זוגית ומשפחתית, מגשרת מוסמכת, בוגרת פרקטיקום בגישור משפחה, מלווה יחידים וזוגות בתהליכי משבר למציאת פתרון מיטבי למציאות חייהם.


עודד לאופולד

עודד לאופולד הוא מגשר המתמחה בישוב סיכסוכים, תהליכי משא ומתן, ניהול משברים, פיתוח מנהלים ויעוץ, בתחום . הארגוני, העסקי והבין אישי. בעל השכלה רחבה בתחום הפסיכולוגיה החברתית וכלכלה התנהגותית. מנחה קורסי גישור להכשרת מגשרים, קורסי משא ומתן ותקשורת. בוגר מסלול לימודי האימון בגישת מדעי ההתנהגות של אוניברסיטת תל אביב. כמו כן סיים בהצטיינות את בית הספר הגבוה לאמנויות הבמה "בית צבי" ונמנה עם שחקניו המובילים של תיאטרון הקאמרי.


שי אגוזי

שי אגוזי

עו"ד ומגשר. מנהל תהליכי גישור מתוך מחויבות לתהליך מקצועי וממוקד. אני מאמין: בסבלנות וברגישות ניתן לייצר דיאלוג המבוסס על כבוד הדדי, שיספק מענה לצרכים האישיים של כל צד, תוך שמירה על הערכים המשותפים. גישור מוצלח מספק שלווה נפשית, מאפשר להתפנות מחדש לאתגרי החיים ויוצר מודל של השכנת שלום ואהבה גם כשהזוגיות הסתיימה.


הילה רוזנברג

הילה רוזנברג

(s.w)-מתאמת הורית, מגשרת משפחה וגירושין מוסמכת B.A בהצטיינות בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א . M.A בהצטיינות ביישוב סכסוכים וגישור, אוניברסיטת ת"א. תעודות מומחה בתיאום הורי, גישורי תביעות קטנות וגישור משפחה וגירושין. מאמנת ומנחת קבוצות מוסמכת. בעלת ניסיון תעסוקתי כחוקרת ילדים ובתחום של סדרי דין בגירושין ובעבודה עם זוגות המצויים בקונפליקט גבוה. ניסיון רב בליווי לקוחות בתקופות משבר, תוך שימוש בכלים רבים מעולם הטיפול, האימון והגישור


ענבר קירשינבוים

יועצת זוגית ומשפחתית, מגשרת ומתאמת הורית, בוגרת פרקטיקום בגישור משפחה. מלווה יחידים, זוגות ומשפחות בצמתים בחיים, מאמינה שדרך תקשורת כנה ואמיתית הכל אפשרי וניתן לגישור, גם כאשר בוחרים לסיים פרק ולהתחיל פרק חדש.


מגשר גירושין

אם החלטתם להתגרש, עליכם לבחור בדרך הנכונה ביותר עבורכם לעשות זאת. אחת הדרכים היותר פופולריות כיום היא גישור. מגשר גירושין יכול לסייע לכם למנוע את הסלמת המחלוקות ביניכם ולהגיע להסכמות בסביבה רגועה ובצורה כמה שיותר חלקה.

גישור גירושין זהו תהליך המסייע לאנשים שהחליטו לסיים את חייהם המשותפים, להיפרד ולהסדיר את פרטי הפרידה שלהם, על כל הכרוך בכך. תהליך הגישור מתבצע על ידי מגשר גירושין מוסמך, אשר לכל אורך הדרך מלווה את שני בני הזוג ומקדם פתרונות שונים, תוך שמעודד את שני הצדדים להגיע לפשרה. באמצעות מגשר ניתן לחסוך את הזמן והכסף הכרוכים בפירוק השותפות, להימנע מסחבת משפטית ולהגיע להסכם בר תוקף. כמו כן, מגשר גם יכול להועיל לזוגות שמעוניינים להציל את מערכת היחסים, למענם או למען ילדיהם, שכן הוא תמיד יפעל להבטיח שהדיון יעבור בצורה נינוחה ויקטין את רמת המתחים שעלולה להיווצר במהלך הפגישה.

הגישור כדרך לפתור את הסכסוך

מגשרי גירושין פועלים ללא הרף כדי לסייע לבני זוג להתגבר על מחלוקות, לגשר על פערים ולהגיע להסכמות הוגנות הנוגעות לסוגיות רלוונטיות כמו למשל משמורת ילדים, מזונות, חלוקת רכוש, הסדרי ראיה ועוד. לאחר שהם מקשיבים לשני הצדדים כדי להבין את הרקע ולבחון את המקרה לגופו, הם מציעים פתרונות מגוונים. מגשרי גירושין פועלים בצורה ניטרלית ואינם לוקחים צד, הם שמים את הילדים בראש סדר העדיפויות, ועוזרים לכם לתקשר למרות כל הרגשות הסוערים שבוודאי פועלים בכם כתוצאה מהפרידה. גישור ללא ספק מציע דרך חלופית להתגרש ומונע את המאבק בין כותלי בית המשפט, קל וחומר מאפשר לכם להחליט יחד כיצד יראו החיים שלכם בנפרד.

באילו מקרים אפשר לפנות למגשר גירושין?

כאשר שני הצדדים רואים לנכון לסיים כך את חייהם המשותפים, או כאשר אחד הצדדים או יותר שגישור יעזור להציל את הנישואין. לאורך השנים יותר ויותר אנשים פונים למגשר גירושין כדי לפתור את הסוגיות שנלוות לגירושין. בתי משפט לענייני משפחה אף מעדיפים את הגישור כחלופה לתביעת גירושין, וכיום מפנים זוגות שמגישים תביעה, קודם כל לגישור. למעשה, גם אם תחליטו ללכת על האופציה המשפטית, תצטרכו להראות לבית המשפט שלפחות נפגשתם עם מגשר לפני שהחלטתם לפרק את החבילה ולהמשיך בתהליך בערכאות השונות. הגישור אינו מתאים לכולם וכדי להבין אם זו האופציה הטובה ביותר עבורכם מומלץ לתאם פגישת ייעוץ ורק לאחר מכן להחליט.

כיצד מתנהלת הפגישה עם מגשר?

לאחר שהחלטתם שברצונכם לפנות למגשר גירושין השלב הבא הוא לבחור את המגשר או המגשרת המתאימים. המפגשים מתנהלים בהתאם להתקדמות שלכם, תלוי בנסיבות המקרה וברמת הנכונות שלכם. בתחילת הדרך המגשר אוסף מכם את כל הפרטים כדי לקבל תמונת רקע נרחבת ולאחר מכן מציע פתרונות שיעזרו לקדם את גיבוש ההסכם. כל הסכם שתגיעו אליו במסגרת תהליך הגישור יהיה מרצון. יחד עם זאת תוכלו להגיש את ההסכם החתום לבית המשפט כדי להפוך אותו למחייב מבחינה משפטית ובעל תוקף פסק דין. המגשר הוא צד ניטרלי והפגישות יתקיימו במשרד באווירה נינוחה, נעימה ולא מלחיצה, ובקצב שלכם.

מה היתרונות של גישור גירושין?

גישור גירושין לא סתם הפך לאופציה הפופולריות והמועדפת על זוגות שמחליטים להתגרש, הוא מציע לא מעט יתרונות:

  • חיסכון בזמן – בדרך כלל הרבה יותר קל ומהיר להתגרש באמצעות מגשר. אינכם צריכים לחכות עד למועד הדיון בבית המשפט. כמו כן המגשר מקדם את התקשורת בין בני הזוג.
  • חיסכון בעלויות – הפגישה עם מגשר לרוב זולה יותר משמעותית מהליכים משפטיים ולכן ההוצאות הצפויות יהיו נמוכות יותר. בתקופה הנלווית לגירושין זהו פלוס חשוב.
  • הימנעות ממאבקים מיותרים – תפקיד המגשר הוא להדריך אתכם ולכוון אתכם להסכים לפתרון, תוך הימנעות מקונפליקט. כתוצאה מכך תהליך הגישור הופך ליותר ידידותי.
  • הימנעות מאיבוד שליטה – מגשר גירושין מאפשר לכם לקחת את הכוח לידיים שלכם, במקום להשאיר את ההחלטה הגורלית על עתידכם לשופט שאינו מכיר אתכם.
  • שמירה על פרטיות – כאשר אתם פונים לבית משפט התהליכים מתועדים ונערכים בצורה פומבית. כלומר פרטי הגירושין שלכם חשופים לציבור. גישור מאפשר לשמור על מקסימום פרטיות.

כיצד בוחרים מגשר מתאים?

גישור זהו פתרון חלופי המתאים לרוב המכריע של מקרי הגירושין, למעט מקרים חריגים ויוצאי דופן. לאחר שהחלטתם שגישור זו האופציה הטובה ביותר עבורכם, עליכם לבחור מגשר גירושין מקצועי שילווה אתכם לאורך התהליך. על המגשר להיות מקצועי ובעל ניסיון, מומחה בתחומו ובעל הכשרות מתאימות לעסוק בתחום של גישור גירושין. מגשר שהוא גם עורך דין מציע לכם יתרון, שכן יכול לקחת את ההסכם עבורכם לבית המשפט ולהקנות לו תוקף משפטי. מעבר למומחיות הנדרשת עליכם להתחבר אל האדם שיושב מולכם ברמה האישית, כי רק אם תרגישו שאתם נמצאים בידיים טובות תהליך הגישור יהיה אפקטיבי.

המגשרים אנשי המקצוע המתאימים ביותר עבורכם

תהליך הגירושין אינו פשוט אף פעם ומי שלא עבר זאת לא יבין במה הוא כרוך. לפעמים הרגשות המעורבים שעולים כתוצאה מהפרידה, יחד עם החששות ותחושת האובדן, מקשים על בני הזוג לתקשר כמו שצריך ולהגיע להסכמות לגבי החיים שלהם בנפרד. כאן צוות המגשרים שלנו יכול להשתלב ולעזור לכם לעבור את התהליך בצורה חלקה. לאחר פגישת ייעוץ ראשונית, נתאים לכם את המגשרים הנכונים ביותר עבורכם שיהפכו את הפרידה וגיבוש ההסכם לפשוטים עד כמה שאפשר. כל המגשרים שלנו בעלי ניסיון רב ובעלי גישה רגישה אך מעשית. אנו נשמח לעמוד לצדכם בתקופה כה מורכבת בחייכם ולעזור לכם לגבש הסכם שעמו שניכם תהיו מרוצים. 

הצעד הראשון לחיים בנפרד מתחיל בשיתוף פעולה. צוות המגשרים שלנו זמין עבורכם ויספק לכם ליווי אישי ומקצועי צמוד לאורך התקופה. לתיאום פגישת היכרות שלאחריה נבחר עבורכם את מגשרת או מגשר גירושין מתאימים צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם!