ניפוץ 5 מיתוסים על גירושין

זוגות רבים חוששים מאוד מהיום שלאחר הפרידה. שאלות כמו מהו הצעד הראשון שעלי לעשות? או מהי הדרך הנכונה? עולות באופן טבעי ויש למצוא עבורן תשובות. אם גם אתם נמצאים במצב כזה, הגעתם לצומת דרכים עם בני הזוג ואינכם יודעים מה לעשות וכיצד לפעול, אנו כאן כדי לעזור ולספק לכם תשובות לכל השאלות החשובות, אך קודם כל, הרשו לנו לנפץ לכם כמה מיתוסים. 

5 מיתוסים על גירושין

תהליך הגירושין נמשך שנתיים, לכל הפחות

אז זהו, שלא. על פי הסטטיסטיקה רוב הזוגות מצליחים להגיע להסכם תוך חודשיים שלושה מהרגע שהתחילו אצלנו תהליך גישור. יחד עם זאת, חשוב לציין שיש לבחון כל מקרה לגופו, יש מקרים מורכבים יותר ופחות. 

בגירושין תמיד יהיה צד אחד שיצא מובס

כאשר אתם פונים לתהליך גישור תוכלו להגיע להסכמות ביניכם, ולהמשיך הלאה בחייכם בדרך הטובה ביותר עבורכם, תוך שאתם מכבדים את הזכות של בני הזוג לחיות את החיים הטובים שהם מדמיינים לעצמם. לכן הנחה זו אינה בהכרח נכונה, זה תלוי בכם ובדרך שתבחרו.

תהליך הגירושין יקר, אחריו לא יישאר כסף לחיות

תהליך גישור גירושין מסתכם בכמה אלפי שקלים בלבד לכל צד, לכן בסופו של יום, המיתוס הזה לא בדיוק מדויק. מה גם שאנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר שמותאמת אישית למצבכם לאחר פגישה ראשונית. 

במהלך הגירושין הכביסה המלוכלכת יוצאת החוצה

מה שקרה קרה, ולאורך תהליך הפרידה חשוב להניח לעבר ולהתרכז בעתיד, כשלמעשה, האחריות על כך משותפת לשניכם. באמצעות תהליך גישור תוכלו להתקדם קדימה למרות העבר, להגיע להסכמות, להביט לעתיד ולהתמקד בהווה ובעתיד שלכם, בנפרד על אף ולמרות הפגיעה שחוויתם.

הילדים הכי נפגעים בגירושין

גירושין זהו תהליך מורכב ואי אפשר להקל ראש בפגיעה שנגרמת לילדים. עם זאת בעזרת ליווי מקצועי כן אפשר לשמור על הילדים לאורך תהליך הפרידה, להביא את הקול שלהם ולחשוב על הטוב ביותר עבורם גם לאחריה. 

תהליך הגישור – למה לצפות?

זוגות רבים בוחרים לסיים את הזוגיות שלכם באמצעות תהליך גישור. בפגישות הגישור מלווים אתכם מגשרים מקצועיים לאורך כל הדרך, מההתחלה ועד חתימה על הסכם שרואה את שני הצדדים, קל וחומר את הילדים. החתימה על ההסכם מתבצעת לאחר שמתאימים לכם מגשר/ת ומנהלים פגישות גישור שבמהלכן מדברים על כל הנושאים שקשורים להסדרת הפרידה שלכם. 

על מה מדברים במהלך פגישות הגישור?

באופן כללי הנושאים מוכתבים על ידי מה שתרצו לשים עליו דגש ובוער מבחינתכם. באופן כללי הנושאים העיקריים עוסקים בדברים הבאים:

  • הסדרי ראיה וחלוקת הזמן עם הילדים – לרבות חופשות, נסיעות וחגים
  • הסדרים כספיים – תשלום מזונות, התנהלות מול הבנקים, נכסים, חסכונות, התחייבויות
  • חלוקת נכסים פנסיוניים 
  • מקום המגורים – קל וחומר המרחק ביניכם
  • נושאים נוספים שעומדים על הפרק וחשובים לכם

מדוע אצלנו?

מרכז המגשרים מנוהל על ידי הילה מאור ולה רקע מקיף וניסיון מעמיק בתחום הגישור. כדי לתת לכם את המענה המותאם ביותר עבורכם, במרכז המגשרים פועלים מגשרים מוסמכים אשר מגיעים מעולמות תוכן שונים, כולם כאחד מתמחים בגישור ויישוב סכסוכים, עברו הכשרות מקיפות ומעמיקות ונבחרו בפינצטה כדי לספק לכם את הליווי המקצועי והאישי ביותר. תקופת הגירושין עשויה להיות מלווה בהמון רעשי רקע ובלבלול והמגשרים שלנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן במטרה לקדם אתכם ולאפשר לכם לצלוח את התקופה ולצאת ממנה מחוזקים.

הניסיון הרב שיש לנו בתחום הגישור יעמוד לרשותכם לכל אורך התקופה, אנו נלווה אתכם, צעד אחר צעד, בדרככם להתחלה חדשה, בריאה וטובה יותר עבורכם ועבור הילדים שלכם וננסח הסכם שמבוסס על כבוד הדדי, כי אנו מאמינים שזו הדרך הטובה ביותר לסגור את הפרק ולהתחיל חיים חדשים.