ליווי אימון ו-NLP

ליווי אימון ו-NLP

הזוגיות שלכם נקלעה למשבר, ניסיתם כמעט הכל אבל אינכם מצליחים לגשר על הפער והחלטתם שהגיע הזמן להמשיך הלאה ולהיפרד. גם אם אתם הולכים לקראת פרידה, אין זה אומר שעכשיו עליכם לשנס מותניים ולצאת למלחמת עולם זה עם זו. גם את המשבר הגדול ביותר אפשר לפתור על מנת לפרק את השותפות בצורה נכונה, יפה ומכבדת. הצוות המקצועי של המגשרים בניצוחה של הילה מאור, מעמיד לרשותכם את האפשרות להשתתף בתהליכי גישור שונים, ביניהם ליווי אימון ו- NLP. תהליך ליווי אימון ו-NLP  הוא תהליך אימוני ממנו תצאו מחוזקים אל חייכם המחודשים. באמצעות ליווי אימון ו-NLP תוכלו להבין את עצמכם טוב יותר ולחולל כל שינוי שאתם מבקשים. 

מדוע צריך ליווי כשמחליטים להתגרש?

תהליכי פרידה וגירושין בעלי משמעות כל כך עמוקה ולכן כאשר החלטתם להיפרד, רוב הסיכויים שחייכם ישתנו מהקצה אל הקצה. התקופה הזו בחייכם לא תהיה פשוטה, ואתם צפויים לחוות פרידה מכל מה שהכרתם וידעתם. ישנה אי וודאות, והרבה זוגות גם אינם יודעים כיצד להתנהל לאורך התהליך, מכיוון שברוב המקרים לא חוו כזאת חוויה קודם. מה עושים? כיצד פועלים? איך מסדירים את הנושא הכלכלי? את הסדרי הראייה עם הילדים? מי עובר? מי נשאר בבית? האם תהיה לי זוגיות חדשה? האם אסתדר? ואיך המציאות החדשה תשפיע על חיי? הפרידה מובילה להמון שאלות ולכן כדאי מאוד להירשם לתהליך ליווי אימון ו-NLP  לקבלת תמיכה ומידע. 

ליווי אימון ו- NLP – מה זה בדיוק?

פרידה מבני הזוג כמו כופה עלינו שינוי, אך לא תמיד אנו יודעים כיצד להתמודד אתו בפועל וכיצד לקחת את השליטה לידינו. רבים מאתנו שוקעים במרה שחורה, כי יודעים שצריכים ללמוד כיצד לחיות לבד, אבל בפועל לא יודעים מהי הדרך הנכונה לעשות זאת. השלב הראשון הוא לתקשר עם עצמנו, ולהבין קודם כל מי אנחנו ומה אנחנו רוצים. כמובן שלא תמיד פשוט לעשות זאת לבד, לכן לא תזיק אף פעם עזרה מקצועית. כאן שיטת NLP נכנסת למשחק ויכולה לתרום לכם המון. ליווי אימון ו-NLP זהו תהליך שיספק לכם את הכלים הנדרשים כדי לתקשר עם תת המודע שלכם על מנת לתכנת אותו ולרתום אותו ליצירת השינוי. 

כיצד תהליך ליווי אימון ו- NLP יכול לתרום לכם?

ליווי אימון ו-NLP זהו תהליך שלם שיעזור לכם לרכוש הבנה טובה יותר של תת המודע שלכם והדרך שבה הוא פועל, כאשר המטרה הסופית היא לחולל כל שינוי שאתם מבקשים לעצמכם, בכל תחום. זו שיטה שעובדת כמו קסם על תת המודע ומשתמשת בכוחו המופלא של עולם הדמיון המודרך. תהליך ליווי אימון ו-NLP יעזור לכם לפתור בעיות בזמן קצר, להגדיר מטרות חדשות וברורות לחיים, יספק את התמיכה הנחוצה כדי לעבור את התקופה, ויחד עם שיטת ה- NLP והדמיון המודרך גם ייתן לכם את הכלים לצאת לעולם בכוחות עצמכם, כך שתוכלו אפילו להרשות לעצמכם להתחיל לחלום על זוגיות חדשה.

ליווי אימון ו- NLP יפעל עליכם כמו קסם

המגשרים עובדים עם מיטב אנשי המקצוע כדי להתאים לכם את התהליך הנכון ביותר. המטרה היא שתצאו כמה שיותר מחוזקים אל חייכם החדשים בנפרד, תוך שאתם מקבלים כלים חיוניים שישמשו אתכם בחייכם בעתיד, קל וחומר בזוגיות חדשה. זה לא פשוט להתחיל זוגיות חדשה אחרי כל כך הרבה שנים שהייתם עם בן זוג אחד, ולא פעם צריך לעשות עבודה עצמית ולהשאיר מאחור את כל המשקעים, כדי להתחיל פרק חדש כמה שיותר נקיים. תהליך ליווי אימון ו-NLP יכול תרום לכם המון, ולפעול עליכם כבמטה קסם ממש. לאורך התהליך תלמדו לדבר בשפת תת המודע, לשנות את הגישה ואת דרך החשיבה ולפעול בהתאם. 

מה היתרונות של תהליך ליווי אימון ו-NLP?

תהליך ליווי אימון ו-NLP מציע המון יתרונות עבור אלו שבוחרים להשתתף בו, ביניהם:

  • שינוי מהיר – התהליך מהיר ועוצמתי כך שגם השינוי שחל בעקבותיו מהיר ועוצמתי. 
  • מפגש אישי – למפגשים האישיים יש כוח רב, שעה שמוקדשת לכם ורק לכם.
  • התאמה אישית – אנו מאמינים שכל אדם הוא יחיד ומיוחד לכן אפשר להתאים את התהליך והשיטה באופן אישי לכל אחד ואחת.
  • השפעה לאורך זמן – ההשפעה של התהליך כל כך עמוקה כך שהתוצאות יישארו וילוו אתכם לאורך זמן.

כל אחד מסוגל! לכל אדם יש את הכוח והמשאבים להצליח ולהגיע לתוצאות פורצות דרך, לשחרר מחסומים ומעצורים ולחדש את המוטיבציה. באמצעות ליווי ואימון מקצועיים ועל ידי רתימת תת המודע שלכם לתהליך תוכלו להשיג את המטרות שלכם בקלות ולחולל כל שינוי שרק תרצו במהירות. 

מי אנחנו?

המגשרים נוסדה על ידי עו"ד ומגשרת הילה מאור. במרכז המגשרים פועל צוות מקצועי שמגיע מתחומים שונים ביניהם: עריכת דין, עבודה סוציאלית, ייעוץ זוגי, פסיכולוגיה, טיפול ועוד. אנו מאמינים כי כל אדם הוא ייחודי, ולכל זוג יש את הסיפור שלו. מכיוון שאנו מקדמים תהליכים שונים בתחום התקשורת והיחסים, ביניהם תהליך ליווי אימון ו-NLP, אנו נעשה הכל כדי להתאים עבורכם את התהליך הנכון כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה בטוחים ומודעים לכוח שלכם. אנו מאמינים שאפשר לפתור כמעט כל בעיה ומעמידים לרשותכם דרכים שונות, כולל שיטת ה- NLP שמועברת על ידי מאסטר אמיתי שיוביל אתכם יד ביד לחיים טובים יותר.

אנו יודעים שזה לא פשוט להחליט על פירוק שותפות ושבוודאי יש לכם המון חששות ושאלות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עם תשובות שנסמכות על ידע וניסיון ומיטב אנשי המקצוע שישמחו לעבור אתכם תהליך ולאפשר לכם לצאת מוכנים לדרך החדשה שלכם. לפרטים נוספים אודות תהליך ליווי אימון ו-NLP צרו עמנו קשר ונשמח לתאם אתכם פגישת היכרות בהקדם האפשרי.