תהליך אימון אישי

תהליך אימון אישי

יש סיכוי טוב שכבר שמעתם בעבר על האפשרות של תהליך אימון אישי. אולי אתם גם יודעים במה תהליך אימון אישי כרוך, ברמה הבסיסית. אך האם אי פעם הכרתם ביתרונות שתהליך אימון אישי יכול להציע לכם? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הטמונים באימון אישי ואת תרומתו הפוטנציאלית לצמיחתם והתפתחותם. הם פונים לאנשי מקצוע כדי שיעזרו להם לפתור בעיות ולעשות צעדים מעשיים כדי להשיג את מטרותיהם, להגשים את שאיפותיהם ולמצוא את ייעודם.

מהו אימון אישי?

תהליך אימון אישי הוא אחד הפינוקים היותר גדולים שתוכלו לעשות עבר עצמכם. בשגרת החיים האינטנסיבית לא תמיד יש לנו את הזמן לעצור רגע, לקחת פסק זמן ולהתבונן על החיים שלנו. אימון אישי מאפשר לנו לעשות בדיוק את זה. לשבת על כוס קפה עם איש מקצוע בעל הכשרה מתאימה למשך שעה שלמה, לנהל שיחה על החיים, ולהקדיש לעצמכם זמן. תהליך האימון יכול לעזור לכם לבצע שינוי עמוק, לשאול שאלות, להבין בחירות מסוימות, לשתף בהרהורים ולהניע את הדברים עד אשר יתחילו שינויים פורצי דרך בחיים. בתהליך האימון המשתתפים מתחילים לקבל החלטות אמיצות לגבי חייהם, החל במערכות היחסים שלהם ועד עולמם התעסוקתי.

מה קורה בתהליך אימון אישי?

הסוגיה המרכזית בתהליך אימון אישי היא שהמאמן מקשיב לכם, מבין אתכם לעומק, מעצים אתכם ובכך מאפשר לכם לקבל את כל ההחלטות הנדרשות בדרך לשינוי בעצמם. אין הדרכה, אין שיפוטיות והדינמיקה בינו לבינכם היא שהופכת את ההשפעה והשינוי לכל כך עמוקים. באיזה נושא שתבחרו להתעמק, האווירה תהיה טובה, מכילה, אינטימית ומקצועית. תהליך האימון כולל ליווי אישי צמוד לאורך כל הדרך, מה שייתן לכם את האומץ להגשים את עצמכם ולממש את כל הטוב הטמון בכם בקלות.

היתרונות של תהליך אימון אישי

תהליך אימון אישי יכול לעזור לכם בכל כך הרבה אספקטים בחיים, בין יתרונותיו הרבים נמצאים אלו הבאים:

  • השגת בהירות גדולה יותר סביב מטרות ותשוקות בחיים – חלקנו יודעים מה אנו רוצים מעצמנו בחיים או איך נוכל להשיג זאת. אך רבים מאתנו אינם יודעים. אימון אישי עוזר לכם לקבל מושג טוב יותר לגבי מי שאתם, חושף את הכישורים המיוחדים שלכם, מעניק תחושת מטרה והופך את החיים למשמעותיים.
  • מתן כלים לפתרון בעיות – כל תהליך אימון אישי הוא ייחודי. יש אנשים שיגיעו לאימון שכזה ללא מטרה ספציפית, בעוד שאחרים יגיעו עם בעיות ספציפיות שהם רוצים לפתור. לא משנה מה המטרה שלשמה הגעתם, אימון אישי יכול לעזור לכם לזהות מכשולים או חסמים שעשויים למנוע מכם להשיג את המטרה. בנוסף הוא ייתן לכם כלים שיעזרו לשנות את נקודת המבט ולחשוב על פתרונות יצירתיים לאותה הבעיה.
  • פיתוח נוכחות – באורח החיים האינטנסיבי לעיתים קל לנו לפספס את אחד החלקים החשובים והמהנים ביותר בחיים: המסע. אימון אישי יעזור לכם להחזיר את עצמכם לכאן ועכשיו ולהבין כיצד אתם מרגישים. כמו כן הוא יעזור לכם למצוא יותר שמחה וסיפוק בדברים הפשוטים יותר של החיים.
  • קביעת יעדים ובניית תכנית פעולה – לעיתים קרובות קשה לנו לראות לאן אנו רוצים להגיע. ההבנה שכזו יכולה להיות בעלת ערך רב ולתרום למסע החיים שלכם. תהליך אימון אישי יכול לעזור לכם להגדיר יעדים על ידי הבנה טובה יותר של הרצונות והצרכים המיידים שלכם ויצירת תכנית פעולה להשגת התוצאות הרצויות.
  • פיתוח מודעות עצמית טובה יותר – פיתוח רמה גבוהה של מודעות עצמיתזהו כלי מאוד חשוב שעוזר לכם לזהות את החוזקות שלכם, את החולשות שלכם, את מה שמניע אתכם ואת מה שמעכב אתכם, את האמונות וההתניות שלכם. פעולה זו יכולה להקל הרבה על ההתקדמות שלכם.
  • לקיחת אחריות – לא תמיד אנחנו לוקחים אחריות על הבחירות שלנו או על ההתנהגות שלנו. לפעמים אנו מאשימים גם אחרים. לקיחת אחריות אישית היא צעד גדול לשינוי מהותי. ברגע שאנו מבינים מדוע מתנהגים בצורה מסוימת ומקבלים על כך אחריות, אנו הופכים מודעים יותר ומוכנים לעבור לשלב הבא.

כיצד תהליך אימון אישי יועיל לכם?

לכולנו יש סט של מחשבות ואמונות שמשתנה ללא הרף ובמידה מסוימת גם הופך אותנו למה שאנחנו. ובכל זאת, בעוד שחלק מהמחשבות והאמונות משפיעות באופן חיובי ומאפשרות לכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם, אחרות יכולות לגרום לחסימות ולתקיעות, ובסופו של דבר, למנוע מכם להשיג את מטרותיכם. אימון אישי יעזור לכם להבין מה החסמים שלכם ומה החוזקות שלכם, יסייע להגדיר מטרות קצרות וארוכות טווח, יעזור לכם להתוות את הדרך ויאפשר להשיג את התוצאות הרצויות והטובות ביותר. בתהליך העבודה עם המאמנים שלנו תוכלו לעבור שינויים מרחיקי לכת ולמזער את המחשבות והאמונות הספציפיות שמגבילות אתכם.

מדוע לבחור בנו לתהליך אימון אישי?

כדי לצאת למסע משמעותי, לצמוח ולהתפתח בכל הרמות ולהגיע לתחושת סיפוק והגשמה עליכם להיעזר באנשים הנכונים. מציאת מאמנים אישיים אינה עניין של מה בכך, ועליכם להקדיש זמן לבחור את האדם הנכון שיש לכם אתו חיבור ואתם מתרשמים שיכול לתרום לכם המון לאורך התהליך. במרכז המוביל לתקשורת ויחסים, "המגשרים", יש לנו צוות שלם של מומחים בעלי ניסיון וידע רב בתחום האימון, גישור ותקשורת בין אישית מקדמת. אנו נשמח לתאם לכם פגישת היכרות אשר במהלכה נבחר עבורכם את המאמן הטוב ביותר, שיצא אתכם יחד למסע משמעותי ופורץ דרך, אל עבר חיים בריאים, טובים, מאושרים ומספקים יותר.

תהליך אימון אישי ממוקד יכול לעזור לכם לבצע שינוי משמעותי תוך זמן קצר, בלי לחץ ובאווירה נעימה ונינוחה. אם אתם רוצים לדעת בדיוק כיצד התהליך מתנהל, מה הוא כולל, ומי יהיו השותפים שלכם למסע אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולתאם פגישה.